Stavebná spoločnosť, ktorá má srdce.
Vďaka odborným skúsenostiam a pracovnému nasadeniu dokážeme zrealizovať akékoľvek stavebné práce, a to od základov cez interiér až po strechu. Majiteľom a konateľom našej spoločnosti je Ing. Michal Vejačka, ktorý MV BUILDING, s.r.o  postavil na svojej dlhoročnej stavebnej praxi. Študoval na Stavebnej fakulte Technickej univerzity v Košiciach, kde si uvedomil, že sa stavebníctvu chce naplno venovať. Skúsenosti, ktoré rokmi nadobudol, dnes uplatňuje pri svojej práci. 

Sme firma, ktorá má srdce. Individuálne pristupujeme ku každej jednej z požiadaviek našich klientov a snažíme sa s nimi vybudovať vzájomnú dôveru, pretože spokojnosť zákazníka je pre nás najväčšou odmenou.

Tým, že majiteľ spoločnosti je rodený Košičan bol jeden z dôvodov, prečo z tohto mesta neodišiel, ale rozhodol sa tu zostať a  pomáhať svojimi vedomosťami a skúsenosťami východniarom.

Klientom poskytujeme vysokokvalitné služby a zakladáme si na dobrých vzťahoch so zákazníkmi. Kvalita, odbornosť a skúsenosti sú pre našu spoločnosť, MV BUILDING, s.r.o., základom.

Zabezpečíme všetko, čo potrebujete.

Naším cieľom je takisto komplexnosť dodávky stavebného diela, ktoré spočíva nielen v jeho realizácii, ale aj v projektovej činnosti a inžinieringu. Spadá  po nás však viacero aktivít – realizácia stavieb na kľúč, rekonštrukčné práce a v neposlednom rade inštalácia zatepľovacích a fasádnych systémov. Pripravujeme projekty na stavebné povolenie a stavbu následne realizujeme. Všetky práce sú pod odborným dohľadom stavbyvedúceho. Ponúkame aj poradenskú a konzultačnú pomoc. Vo svojom portfóliu máme aj obchodnú činnosť, kde vám zabezpečíme komplexnú dodávku stavebných materiálov či technológií, a sprostredkujeme kúpu i predaj pozemkov a nehnuteľností.

Kontakt:
MV BUILDING, s.r.o.
Štítová 1, 040 01 Košice
Prevádzka: Letná 45, 040 01 Košice

+421 911 122 658
info@mvbuilding.sk
www.mvbuilding.sk