,,S postupným uvoľňovaním opatrení a otváraním prevádzok obnovuje svoju kontrolnú činnosť aj finančná správa“ (zdroj: Finančná správa). Takto začína v úvode tlačovej správy informáciou pre verejnosť finančná správa. Zvýšený záujem o kontrolnú činnosť evidujeme z našich zdrojov aj pri iných kontrolných orgánoch, ako Slovenská obchodná inšpekcia, inšpektoráty práce, ,,veterina, hygiena, metrológia“ a podobne.

Preto sa na kontroly pripravte prevenciou! Mnohým zbytočným chybám sa tak dá predísť. Sme tu pre vás, aby know-how, ktoré sme získali priamo v praxi, mohlo byť aplikované aj pre vaše prevádzky!

Máme pre vás dve formy spolupráce:

1. Celoročná, kompletná. Na začiatku formou manuálu prebehne audit, kde dostanete celé naše KNOW-HOW s jednoduchým vysvetlením a rýchlym odstránením a predchádzaním zbytočných chýb. Prevádzku pomôžeme nastaviť z pohľadu kontrolného orgánu. Potrebné prílohy vieme samozrejme tiež zabezpečiť. Neskôr po dohode vykonáme ,,simulovanú kontrolu“. Bonusom je naše call centrum, na ktoré môžete kedykoľvek zavolať. A naviac zabezpečíme neobmedzený počet zastúpení v správnych konaniach (profesionálne napísané vyjadrenia, námietky, odvolania a žaloby). Spolupráca je zabezpečená osobne, elektronicky a telefonicky.


2. Čiastočná spolupráca. Pri tejto forme spolupráce prostredníctvom dodaného manuálu prebehne audit, kde dostanete celé naše KNOW-HOW s jednoduchým vysvetlením a rýchlym odstránením a predchádzaním zbytočných chýb. Prevádzku pomôžeme nastaviť z pohľadu kontrolného orgánu. Potrebné prílohy vieme samozrejme tiež zabezpečiť. Neskôr po dohode vykonáme ,,simulovanú kontrolu“. Spolupráca je osobného charakteru.


    Objednať bezplatnú konzultáciu cez formulár

    Využite naše služby, lebo dostanete lacno KNOW-HOW a informácie, ku ktorým sme sa my dopracovali rokmi. Ak chcete nájsť v podnikaní vaše rezervy, zverte sa do rúk odborníkov, šetrite svoj čas, verte nám a zaveďte si náš overený systém, ktorý funguje. Garantujeme spokojnosť!


    Naše referencie:

    Referencia

    Zdroj: tlačová správa finančnej správy, zo dňa 02.07.2021